بيوگرافي دكتر مهرپرور

متخصص ارتودنسي و ارتوپدي فك و صورت
دكتر مهرپرور در كنكور سراسري سال ٦٤ با رتبه ٦٦ در رشته ي دندانپزشكي دانشگاه تهران پذيرفته شد و دوره ي دندانپزشكي را با نمرات عالي در خردادماه سال ١٣٧٠ به پايان رساند . وي سپس بمدت ٥ سال در خطه ي زيباي كردستان به معالجه ي مشكلات دندانپزشكي مردم دوست داشتني و محروم آن منطقه مشغول شد . وي پس از گذراندن آزمون دستياري سال ١٣٧٥ در رشته ي تخصصي ارتودنسي دانشگاه مشهد پذيرفته و تحصيلات ارتودنسي را با رتبه ي سوم بورد تخصصي ايران بپايان رساند .سپس بعنوان استاد رشته ي ارتودنسي در دانشگاه اصفهان به تعليم دانشجويان دندانپزشكي همت گماشت و همزمان در بخش خصوصي (مطب) به معالجه ي بيماران مبادرت ورزيد .ايشان هم اكنون به فعاليت درماني خصوصي در مطب تهران مشغول هستند .

سوابق علمي و اجرايي دكتر مهرپرور

استاديار بخش ارتودنسي دانشگاه اصفهان ١٣٧٨
مسئول امور دندانپزشكي استان كردستان ١٣٧٢
ارائه مقاله و ايراد سخنراني در كنگره هاي بين المللي انجمن ارتودنتيستهاي ايران به سالهاي ١٣٨٢،١٣٨٣،١٣٨٥،١٣٨٩،١٣٩٠و١٣٩١
مدير مسئول نمايشگاه بين المللي تجهيزات و مواد دندانپزشكي و ارتودنسي سال ١٣٨٩
مسئول سخنرانان كنگره ي بين المللي انجمن ارتودنتيستهاي ايران سال١٣٩١

علايق و فعاليتهاي آزاد دكتر مهرپرور

خوشنويسي:ايشان علاوه بر ارتودنسي و ددندانپزسكي در زمينه ي خوشنويسي هم فعاليت داشته و دوره ي عالي خوشنويسي را در سال ١٣٦٩ در انجمن خوشنويسان ايران بپايان رسانده اند.

عكاسي ايشان بطور تجربي از سال ١٣٨٠ به هنر عكاسي مي پردازند.نمونه هايي از عكسهاي دكتر مهرپرور در زير به نمايش در آمده است.

ادبيات و عرفان :دكتر مهرپرور علاقه ي وافري به ادبيات فارسي دارند و گهگاهي شعر هم مي سرايند ، وي مؤسس و دبير انجمن ادبي “حلقه ي عاشقان ادبيات عرفاني ” مي باشند .يك نمونه از دو بيتي هاي سروده شده توسط ايشان :

هرگز نديدستم كسي با اين لوندي!
آيا بگو معشوقه اي يا ديو بندي؟
هر طره ي گيسوي تو حق اليقين است
آيا شود با رشته اي ما راببندي؟

بازي مورد علاقه ي ايشان تخته نرد و ورزش مورد علاقه شان فوتبال است .تيمهاي سرخ و آبي تهران ،رئال مادريد ،منچستر يونايتد از تيمهاي مورد تحسين دكتر مهرپرور هستند .